Recepttip!
35 Aardpeer Recepten!

Beste klant van Vertwenz.
De tijd van de lokale appels en peren is voor dit seizoen voorbij. Vanaf nu bestaat het gehele fruit pakket uit biologisch fruit. Tenzij anders aangegeven.
De vakantie nadert. Deze week en volgende week leveren we nog heerlijk groente en fruit, en daarna hebben wij met ons allen 3 weken vakantie. Sommigen van ons hebben al vakantie en dat levert in de planning wat uitdagingen op. Daarom zal het winkeltje niet op woensdag open zijn deze twee weken omdat ik zelf dan de route in Borne rijd.
Ik ben er uiteraard wel op vrijdag. Mocht u toch langs willen komen op een andere dag, bel, app of mail gerust.

Na de vakantie ga ik kijken naar de openingstijden van het winkeltje want dit wil ik graag uitbreiden. En aangezien we richting ‘de officiële opening’ gaan, moet er nog een hoop gebeuren. Ik houd u hiervan natuurlijk op de hoogte!
Wat ook leuk is om alvast te vertellen: ik me voorbereiden op het Oogst festival in Almelo waar we mogen staan in september. Wie weet zie ik u daar!
Alle nieuwsberichten
Recepttip!
35 Aardpeer Recepten!
Week 10:
Aardperen
Bloemkool
Schorseneren
Kastanje Champignons
Paksoi
Week 9:
Rode Biet in zak
Raapjes
Groene pompoen
Mini Knol Selderij – ’t Vreebroek
Di-Woe Palmkool
Do-Vrij Snijbiet
Alle groente is standaard Biologisch, tenzij anders aangegeven.
Als de groente lokaal ingekocht is, staat de naam van de leverancier erachter. Ook deze groente is biologisch!
Recepttip!
Mango Chutney
Week 10:
Appel
Peer
Bananen
Mango
Week 9:
Appel
Peer
Mandarijnen
Avocado
Al het geleverde fruit is Biologisch. Wanneer het lokaal wordt ingekocht, zal de naam van de leverancier achter het fruit staan. Ook dit fruit is biologisch, tenzij anders aangegeven.