Pakket week 15

3 April 2026

Beste klant van Vertwenz,

Ik had voor u een prachtig pakket samen gesteld voor de aankomende week. Helaas kreeg ik bericht dat er van de 5 groentes, er 3 niet leverbaar waren. Daarom heb ik snel moeten schakelen en zoeken naar grote hoeveelheden groente.

Deze week Zoete Aardappel en Bleekselderij zoals al eerder bedacht. Hier verder nog geen gekke dingen.
Als blad groente, heb ik weer kropsla (of eikenblad sla) kunnen inkopen. De spinazie die ik op het oog had, is helaas nog niet klaar voor de verkoop. Om het pakket aan te vullen heb ik zuurkool kunnen inkopen. En  voor de kleur, een mooi pompoentje. Voor de 3 en 4 persoonspakketten heb ik een kleine aanvulling kunnen vinden in de vorm van een mooi punt paprikaatje.

Dus ja. Ik denk dat het al met al best een leuk pakket is. Alleen niet zoals ik had gehoopt deze week.

 

Ik wens u allemaal een hele fijne Pasen!

 

Groeten, Annelies

 

 

Alle nieuwsberichten

Groentepakket deze week (Week 15)

Week 15:
Pompoen
Zoete Aardappel (’t Vreebroek)
Bleekselderij
Zuurkool
Kropsla
Punt Paprika (in 3p-4p)

Week 14:
Krop Sla uit Nederland
Kastanje Champignons
Raapstelen
Spitskool
Prei uit laren, uit de volle Twentse grond! Het wordt dit weekend voor ons geoogst!
Bosje Peterselie in 3p en 4p pakket

 

Al de geleverde groente is Biologisch. Wanneer het lokaal wordt ingekocht, zal de naam van de leverancier achter de groente staan. Ook deze groente is biologisch, tenzij anders aangegeven. 

Dat lijkt mij ook wel wat!

Fruitpakket deze week (Week 15)

Recepttip!
Kiwi recepten!

Week 15: 
Topaz Appels en BioBelle Appel
Conference Peren
Sinaasappels
Kiwi

Week 14:
Topaz Appels (Klein, zacht en zoet)
Conference Peren
Bananen
Rode Druiven

 

 

Al het geleverde fruit is Biologisch. Wanneer het lokaal wordt ingekocht, zal de naam van de leverancier achter het fruit staan. Ook dit fruit is biologisch, tenzij anders aangegeven. 

Dat lijkt mij ook wel wat!