Recepttip!
Gekarameliseerde Regenboogpeen.

Ik heb pompoenen besteld op gewicht maar kreeg zulke enorme pompoenen dat ik er nooit genoeg heb voor alle routes. Wel het dubbele in gewicht! Ik had ook nog een mooie voorraad van andere producten en heb een verrassingspakket samengesteld. Zo hoef ik geen halve pompoenen aan te bieden en heb ik alle andere soorten bio groentes ook op. Daarnaast kon er niet voldoende snijbiet geoogst worden maar wel aangevuld met palmkool. Dus laat je verassen met wat je vandaag allemaal in je pakket vindt!
Alle nieuwsberichten
Recepttip!
Gekarameliseerde Regenboogpeen.
Week 17:
Prei (’t Vreebroek Laren)
Uien (NL)
Regenboogpeen (NL)
Rode Sla (NL
-Nog te bepalen soort Nederlandse groente-
Komkommer (3p en 4p)
Week 16:
Pastinaak (NL)
Raapsteel (NL)
Snijbiet (NL)
Courgette
Witte kool (’t Vreebroek Laren)
Al de geleverde groente is Biologisch. Wanneer het lokaal wordt ingekocht, zal de naam van de leverancier achter de groente staan. Ook deze groente is biologisch, tenzij anders aangegeven.
Recepttip!
Wie of wat? De Red Bartlett Peer?
Week 17:
Topaz Appels / BioBelle Appels (NL)
Red Bartlett Peren
Bananen
Passievruchten
Week 16:
Topaz Appels / BioBelle Appels (NL)
Anjou Peren
Bananen
Mandarijnen
Al het geleverde fruit is Biologisch. Wanneer het lokaal wordt ingekocht, zal de naam van de leverancier achter het fruit staan. Ook dit fruit is biologisch, tenzij anders aangegeven.